Cisterna s kombinací čerpadel a další novinky

Stroje společnosti Joskin jsou hvězdami ne jednoho veletrhu. Pro výstavu Agritechnica si Joskin přichystal celou řadu novinek. Jednou z nich je i nová cisterna Volumetra, která již získala ocenění Stroj roku 2017. Premiéru si na výstavě Agritechnica odbude zcela nová generace návěsů na siláž Silo-Space 2 nebo nová modelová řada rozmetadel Tornado 3 Horizon.

Volumetra 26000 l je postavena na třínápravovém podvozku s nízko položeným těžištěm a s hydraulickým odpružením, díky čemuž nabízí vynikající stabilitu jak na silnici, tak ve svažitém terénu. Nejzajímavějším je ale nový systém Vacuum-Storm, který je kombinací podtlakového čerpadla k plnění, a odstředivého čerpadla k vyprazdňování.

V nabídce společnosti Joskin je také nový hadicový adaptér s botkami na aplikaci kejdy Pendislide Pro. Jeho výhodou je lepší přesnost aplikace a výborné kopírování terénu.

Premiéru si na výstavě Agritechnica odbude zcela nová generace návěsů na siláž Silo-Space 2. Tělo stroje je nově vyrobeno ze samonosné konstrukce, namísto dvojitého rámu, a podvozek i oj jsou přímo integrovány. Takové řešení přináší nižší těžiště a tím lepší stabilitu a dává stroji menší hmotnost.

Další novinkou pro výstavu Agritechnica je nová modelová řada Tornado 3 Horizon. Jde o to, že dva jednonápravové modely Tornado 3 mohou být vybaveny horizontálním rozmetacím systémem tak, jak jej známe z rozmetadel Ferti –Space Horizon.

Mezi novými chytrými technologiemi představenými na výstavě Agritechnica  budou automatická funkce plnění cisteren Autofill, systém Easy-diag dovolující diagnostiku stroje na dálku nebo nový joystick pro snazší ovládání cisteren a rozmetadel.*

Více v časopise Mechanizace zemědělství

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down