24.09.2022 | 06:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Cisterny pro každého zemědělce

Tandemový podvozek aplikační cisterny Joskin Modulo2 je přišroubován k pozinkovanému rámu, který, stejně jako u jedné nápravy, umožní posunout podvozek dozadu, pokud má uživatel v úmyslu připojit k cisterně do zadního závěsu aplikátor. Joskin Modulo2 je navržen tak, aby mohl být takovým nářadím vybaven.

Důležité: přidáním hmotnosti na zadní část tankeru se změní vyvážení stroje a změna polohy náprav umožní rovnoměrněji rozložit hmotnost nebo dát větší hmotnost na traktor pro použití v obtížnějších podmínkách.

Pokud jde o dostupné čerpací systémy, je tu něco pro každého, protože existuje nejméně pět možností: tradiční boční ventil, hydraulicky ovládaný a hermetický horní plnicí otvor, sekvenční rameno, které je usazeno vlevo anebo vpravo a vyžaduje pouze jeden hydraulický okruh, boční kloubové rameno nebo rameno na „hřbetu“ cisterny (tzv. rampa). Ke všem těmto výbavovým prvkům lze přidat turboplnič s hydraulicky poháněným motorem.

Cisterna Joskin je krátký, robustní stroj s velmi omezeným převisem, když je přidán aplikátor. Tato filozofie usnadňuje manévrování v oblastech s obtížným přístupem.*

Cisterna Joskin je krátký, robustní stroj s velmi omezeným převisem, když je přidán aplikátor

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down