06.11.2022 | 08:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

CLAAS LEXION 7000/8000 je "nejúžasnější německá věc vyrobená v USA"

Vysoce výkonné sklízecí mlátičky CLAAS LEXION řady 7000 a 8000 byly německo-americkou obchodní komorou vyhlášeny "The Coolest German Thing Made in USA". Stroje vyvinuté v Harsewinku se pro americký trh vyrábějí v továrně CLAAS v Omaze.

Ceny German American Business Awards, které každoročně udělují Německo-americké obchodní komory (GACC), oceňují vynikající úspěchy v německo-americké obchodní komunitě. Zvláštní důraz je kladen na kompetence v oblasti inovací, služeb, hospodářského rozvoje a sociální angažovanosti. Vítěz soutěže "The Coolest German Thing Made in the USA" byl již podruhé za sebou vybrán v online hlasování, v němž bylo odevzdáno téměř 5 000 hlasů. Ceny byly vítězům předány na slavnostním vyhlášení German American Business Awards 2022 14. října 2022 v Chicagském historickém muzeu.

Nové standardy v oblasti efektivity a produktivity

Letošní vítězství v soutěži "The Coolest German Thing Made in USA" – udělované společností Comcast – získala společnost CLAAS za řadu LEXION 7000 a 8000. "Tato stěžejní řada sklízecích mlátiček stanovuje nová měřítka efektivity a produktivity a je vybavena systémem automatizace stroje, který provádí automatické úpravy na poli v reálném čase a s větší přesností a rychlostí než zkušená obsluha, čímž zajišťuje, že stroj pracuje nepřetržitě s optimálně nastavenými parametry. CLAAS jako společnost i nadále upřednostňuje lidi před ziskem", uvádí se v důvodech rozhodnutí.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down