Claas ohlásil nové teleskopické manipulátory Scorpion

Již více než 20 let má německý výrobce Claas ve svém sortimentu teleskopické manipulátory pro zemědělství. Tyto stroje si získaly vynikající renomé díky své kvalitě. Pod značkou „Claas Scorpion“ je distribuuje zemědělcům a poskytovatelům služeb do celého světa.

Před dvěma lety se společnost Claas rozhodla v této obchodní oblasti do budoucna spolupracovat s partnerem Liebherr. U příležitosti veletrhu Agritechnica představí Claas zcela novou výrobní řadu Scorpion vyvinutou společně se společností Liebherr, technologickým vůdcem v oblasti profesionálního zpracování materiálu. Nový Scorpion, vyrobený firmou Liebherr, prochází v současné době testováním v praxi a od ledna roku 2018 bude k dispozici s rozšířenou nabídkou modelů.

Firma Kramer-Werke GmbH vyrábí pro společnost Claas teleskopické nakladače pro zemědělství od roku 2005 a bude je vyrábět do konce roku 2017. Tyto nakladače jsou společností Claas prodávány pod značkou „Claas Scorpion“. Před dvěma lety se Claas a společnost Kramer-Werke dohodly společně ukončit do konce tohoto roku své partnerství v oblasti vývoje a výroby teleskopických nakladačů.*

Více informací v časopise Mechanizace zemědělství 10/2017.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *