Co finský traktor, to originál

Koncem minulého roku se v Berouně uskutečnily již tradiční dny otevřených dveří společnosti Topagri. V jejím portfoliu se nacházejí především známé finské traktory Valtra, pro něž je charakteristická individuální specifikace podle požadavků a potřeb budoucího uživatele. Systém à la Carte s osobitými prvky výbavy a příslušenství umožňuje uživatelům, že platí pouze za to, co využijí, a ne za něco, co vůbec nepotřebují. A tuto individuální specifikaci letos Valtra ještě rozšiřuje.

Přichází s novým speciálním projektem Valtra Unlimited – kdy část výrobní linky je zaměřena na tuningové úpravy podle představ uživatele. V rámci těchto úprav je možné traktor přizpůsobit nejen po stránce vzhledu (speciální barevná provedení), ale i po stránce funkčnosti různými prvky homologované doplňkové výbavy.

Pro návštěvníky byla v Berouně připravena desítka zástupců všech modelových řad, tedy A, N, T a S. V nedalekých Hořovicích si pak mohli případní zájemci jednotlivé modely vyzkoušet a ověřit si jejich jízdní vlastnosti. Všechny traktory Valtra kromě tříválcových jsou vybaveny selektivní katalytickou redukcí SCR fungující na principu snižování emisí pomocí vstřikování kapaliny AdBlue do výfukového systému. Splňují individuální požadavky zákazníků, a to jak na plně vybavený traktor s plynulou převodovkou, se špičkovým souvraťovým managementem a satelitním naváděním, tak i na jednodušší provedení pro konkrétní práci, například s krmným vozem.*

Více naleznete v Zemědělci č. 4.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *