10.05.2022 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Co přinášejí speciální traktory nové generace?

Firma Fendt má ve svém úplném sortimentu traktorů také speciální traktory řady 200 Vario V/F/P. 200 Vario V jsou nejužší provedení, 200 Vario F univerzální speciální traktory a 200 Vario P pak širší modely pro sady. Od loňského roku se v ČR prodává nejnovější generace speciálních traktorů Fendt. Zahrnuje pět modelů s rozsahem výkonu od 72 do 124 k ve třech stupních výbavy od Power přes Profi až po Profi Plus.

Nová generace Fendt 200 Vario V/F/P, ale i 200 Vario ve standardním provedení, se pyšní nejen novým designem, ale celou řadou výrazných i detailních inovací pro zvýšení pohodlí při práci i produktivity. Obsluha má k dispozici novou komfortní kabinu, stejně jako u předchůdce s rovnou podlahou, ale ještě s nižší úrovní vnitřního hluku. Je to výsledek efektivního oddělení kabiny od motorového prostoru, kde tyto dva celky nyní odděluje blok hydraulických ventilů. Čelní sklo je nyní prodlouženo a poskytuje neručený výhled na pracovní nářadí a speciální typy příslušenství, které se v sadech a vinohradech používají. Vynikající výhled do všech stran má řidič také díky jen čtveřici sloupků nové kabiny.

Speciální traktory Fendt jsou jejich majiteli s oblibou využívány v kombinacích nářadí. Není to nejmenší problém ani pro motor těchto traktorů, ani pro jejich výkonný a bohatě vybavený hydraulický systém. A nyní to bude ještě výrazně jednodušší i pro obsluhy díky jedinečnému systému ovládání a řízení traktoru FendtONE. Tento systém mají nové traktory ve všech stupních výbavy, tedy i Power, i když Fendt 200 Vario V/F/P Power má jen loketní opěrku a základní digitální nedotykovou přístrojovou desku pod volantem. A u verze Profi Plus pak je k dispozici i dotykový velký terminál pod stropem a dokonce i nový 3L joystick v loketní opěrce.*

Více informací v týdeníku Zemědělec.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down