Čtvrt století na českém trhu

Společnost BEDNAR si letos připomíná čtvrt století na českém trhu. Od roku 1997, kdy byla založena, se postupně vypracovala na mezinárodně uznávanou společnost, která působí na přibližně 40 trzích a zaměstnává asi 450 pracovníků. Stroje Bednar využívají zemědělci nejen v České republice či v celé Evropě, ale také v Austrálii, Americe, Africe a Asii. Jen pro zajímavost, 93 % produkce exportuje BEDNAR na světové trhy.

Zemědělci potřebují ke své práci produktivní technologie a zemědělské stroje. A právě takové pro ně vyrábí česká rodinná společnost BEDNAR, která se specializuje na moderní techniku pro zpracování půdy, setí, hnojení a mulčování. Její pracovníci jsou v úzkém kontaktu se zemědělskou praxí, a tak přesně vědí, co farmáři potřebují a vyvíjejí pro ně stroje s velkou přidanou hodnotou.

„Ročně vyrobíme přibližně 2600 strojů, ale prodali bychom jich mnohem více,“ říká Ing. David Ryčl, marketingový ředitel. „Každý rok opustí brány výrobního závodu v Rychnově nad Kněžnou na 500 dlátových pluhů Terraland, 600 kompaktorů Swifter a stejný počet diskových podmítačů Swifterdisc. Spolu s mulčovači a secí technikou jsou to nejdůležitější stroje z naší nabídky. Zemědělci u nich oceňují nejen špičkovou práci či technickou vyspělost, která reaguje na moderním trendy a požadavky zemědělců, ale také spolehlivost, dlouhou životnost, snadné ovládání a jednoduchou údržbu. Neméně významná je i velká nabídka variant sériově vyráběných modelů, které si může uživatel nakonfigurovat podle svých výrobních podmínek. Abychom mu s výběrem vhodného stroje maximálně pomohli, připravili jsme speciální konfigurátor s rozsáhlým množstvím znázornění a ilustrací. Prioritou je pro nás spokojený zákazník.“*

Celý článek naleznete v Zemědělci č. 6.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down