23.08.2022 | 07:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Čtyři modré návěsy předány

Německá firma Krampe má v oblasti dopravní techniky dobré jméno. Proto se jí také na konci roku 2021 podařil pěkný obchod: v areálu obchodníka se stroji Krampe, firmy Schröder ve městě  Langenweddingen, byly předány rovnou čtyři návěsy v netradičním modrém lakování. Odebrala si je firma STORK Umweltdienste GmbH.

Čtveřice návěsů Krampe, určených pro přepravu stavebních materiálů, měla v následujících měsících možnost prokázat své kvality při náročném nasazení v praxi. Aktuálně návěsy pomáhaly firmě Stork ve vnitropodnikové dopravě. Díky velkým hodnotám užitečného zatížení při vnitropodnikové dopravě bylo možné tímto způsobem odvozit velké objemy materiálu.

Firma Stork je středně velký poskytovatel služeb v oblasti odvozu odpadů a recyklací. Své sídlo má ve městě Magdeburg. Zvlášť intenzivně se tato společnost zabývá zpracováním minerálních odpadů. Za tím účelem Stork provozuje různá zpracovatelská zařízení a navíc disponuje i technikou pro mobilní recyklaci. K dalším významným činnostem firmy Stork patří likvidace speciálních druhů odpadů, demolice a demontážní práce.

Při obnově firemního vozového parku vsadili pracovníci společnosti na osvědčenou dopravní techniku: “Již dobrých deset let jsou u nás v provozu dva vozy Krampe HP 30. Zvláště při přepravě strusky se naše dva návěsy HP 30 velmi dobře osvědčily,“ řekl David Henschke, manažer vozového parku u společnosti STORK Umweltdienste GmbH. „Tvar korby je pro naše způsoby nasazení ideální a díky použití materiálu Hardox 450 jsou tyto obzvláště odolné vůči opotřebení a s dlouhou životností. Kromě toho slouží hydraulicky ovládané nucené řízení pro dobré jízdní vlastnosti.“*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down