Čtyři žlutočerné novinky

Žlutočerný stánek se stroji Challenger přitáhne návštěvníky hned čtyřmi novinkami. Najdou na něm modely inovované řady MT800E, které poznají díky novému vzhledu. Nebude chybět ani inovovaný samojízdný postřikovač RoGator 600 a poprvé se představí i tažený postřikovač RoGator. V neposlední řadě se na stánku objeví i nový secí stroj CH9830NT z inovované série 9000Air Drill.

Nové traktory MT800E
Jak už bylo řečeno, traktory poznáte na první pohled díky novému vzhledu kapoty. Zakomponovány jsou další pracovní světla v čelní masce, vylepšen byl průchod vzduchu motorem a jednodušší je i přístup do motorového prostoru. Největší traktor Challenger MT875E dostal do vínku nejsilnější motor z výroby Agco Power. Změny, ale jen v detailech, se udály také na převodovce. Přepracována byla hydraulika včetně elektronicky ovládaného otočného tříbodového závěsu a zkrátka nepřijde ani obsluha traktoru, protože myšleno bylo i na její komfort. Novinkou je nový systém topení a klimatizace, který disponuje větším výkonem a nižší hlučností. Komfort zvyšuje i nově řešené uchycení monitoru, jenž umožňuje pohled z různé vzdálenosti i z různých úhlů. I když detailem, ale vítaným prvkem pro dlouhé pracovní dny je nové rádio s celou řadou funkcí včetně Bluetooth kompatibility.

Aplikační technika Challenger
Nový samojízdný postřikovač Challenger RoGator 600D jako první dostal zcela novou Visio kabinu. Nejen díky větší šířce kabiny, nabízí řidičům ještě komfortnější práci s tímto strojem. Kabina se oproti starším verzím zvětšila o 22 % a větší i čelní sklo, které v kombinaci s úzkým sloupkem řízení představuje pro obsluhu lepší výhled. Přepracované je také celé řízení stroje s novou loketní opěrkou a označením jednotlivých funkcí ikonami. Nahrazen byl i starý terminál. Ten nový je 10,2palcový a obsahuje i několik nových funkcí. Stroj je vybaven i také novými funkcemi a inteligentními systémy precizního zemědělství.
Poprvé se na Agritechnice představí také tažený model RoGator 300. Série bude obsahovat dva modely RG333 s nádrží o objemu 3300 l a RG344 s nádrží o objemu 4400 l. Vzhledem k úspěšnosti RoGatoru 600 budou tažené stroje sdílet dvě třetiny technologií s osvědčenými samojízdnými stroji.*

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *