Čtyřnápravová novinka

Německý výrobce rozmetadel a návěsů TEBBE představil svým zákazníkům zajímavou a výkonnou novinku.

Letošní novinka od spolecnosti TEBBE známého výrobce rozmetadel a návěsů se pyšní rovnou ctyrmi nápravami. Dostala název HS 420 a jeho hydraulicky odpružený podvozek je osazen BPW nápravami, kde 1. a 4. náprava jsou s nuceným rízením, první náprava je zdvihatelná a tretí náprava je s nábežným rízením. Podvozek je vyrobený zároven jako výmenný systém.
Rozmetadlo s prehledem ubrzdí dvouokruhové vzduchové brzdy s ALB (se zátežovou regulací brzdné síly). Korba rozmetadla je vyrobena z oceli o tlouštce 3 mm a je vysoká 1400 mm. Posuvné dno je hnáno dvema retezovými dopravníky se ctyrmi retezy 14 x 50 mm (retezy jsou dimenzovány na tažnou sílu 24 t). Rozmetací ústrojí tvoří dva frézovací válce o vnejším prumeru 650 mm, výška rozmetacího ústrojí je 1500 mm a jeho soucástí jsou také dva rozmetací talíre o prumeru 1000 mm se ctyrmi šroubovanými lopatkami vyrobenými z oceli Hardox tlouštky 8 mm.
Rozmetadlo TEBBE HS 420 je schopné pojmout až 33 m³ nákladu s nosností 26 tun. Čtyřnápravová souprava dlouhá kolem 11 metru je obuta do pneumatik rozměru 710/50-26,5 a má ložnou plochu bezmála 10 x 2,2 metry.

Ing. Michal Sechter,
produktový manažer TEBBE

Pekass, a.s.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down