Další spolupráce s výrobci traktorů

Trelleborg Wheel Systems je světovým dodavatelem pneumatik a celých kol pro zemědělské a lesnické stroje, vysokozdvižné vozíky a další stroje pro manipulaci s materiálem. Jejich stánek tedy nemohl chybět ani na výstavě Techagro 2010 v Brně. Novinkou je v Trelleborgu pokračování další spolupráce s předními výrobci traktorů.

Výrobní a obchodní zařízení je situováno jednak v Tivoli v Itálii a jednak v Kelaniya na Srí Lance.
Novinky v sortimentu
V loňském roce bylo dokončeno přeznačkování pneumatik Pirelli na Trelleborg. Na trh vstoupila také nová řada pneumatik Agroforestry, která se může chlubit zlepšeným běhounem a zvýšenou odolností proti průrazu a vyšší nosností. Další novinkou je doplnění řady kombajnových pneumatik a zvýšení rychlostního indexu 65 sérií TM800 na 65 km/h. Součástí nabídky jsou i menší pláště pro komunální, parkovou a malou zemědělskou techniku. Farmář u Trelleborgu nalezne téměř jakoukoli pneumatiku od tří palců do 48 palců. Ke všem nabízeným pneumatikám jsou k dispozici i příslušné ráfky a systém na dvojmontáže.
Spolupráce s výrobci
Trelleborg spolupracuje s nadnárodním koncernem AGCO a část traktorů a kombajnů této společnosti značek – Challenger, Fendt, Massey-Ferguson a Valtra – je vybavena pneumatikami Trelleborg. Společnost dále spolupracuje na inovacích a marketingu s firmou New Holland Agriculture, která si ji vybrala jako dodavatele pneumatik na traktory T7070 AutoCommand™ a T7060 PowerCommand™ řady Blue Power. Z výroby tak budou tyto stroje obuty do pneumatik Trelleborg TM800, TM900HP a TM700.
Trelleborg je rovněž dodavatelem pro první výbavu řady světových výrobců návěsných zařízení a také strojů pro lesní harvestory a vyvážecí stroje.
 
Kompletní sortiment pro zemědělství
Společnost Trelleborg nabízí téměř kompletní sortiment, který zahrnuje radiální traktorové pneumatiky až do nejvyšších výkonových tříd, diagonální pneumatiky, traktorové flotační pneumatiky, diagonální pneumatiky pro zemědělské přívěsné pracovní stroje a dokonce i pneumatiky pro speciální použití.
Pneumatiky se vyznačují výborným poměrem cena – výkon a jsou vhodné pro všechna použití, protože dokážou efektivně a úsporně přenášet i největší výkon nejmodernějších zemědělských vozidel na terén. Nabízejí i bezpečnou ovladatelnost, dlouhou životnost a komfort při jízdě na silnici.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *