08.09.2022 | 06:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Debut nového adaptéru jako výsledek partnerství dvou výrobců

New Holland Agriculture North America a MacDon Industries oznámily debut adaptéru FD2 FlexDraper, na kterém pracovaly společně.

Nový adaptér se vyznačuje ještě větší přizpůsobivostí terénu a maximální kapacitou řezu. Poskytuje tak vynikající zážitek ze sklizně. FD2 FlexDraper lze namontovat na jakoukoliv sklízecí mlátičku New Holland řady CR nebo CX. "FD2 FlexDraper byl představen s vizí posunout naše sklízecí mlátičky k tomu, aby zvládaly více – s větší kapacitou, větší  flexibilitou a vyšší rychlostí – a  zvládaly svou práci v kratším  čase," říká Curtis Hillen, marketingový manažer pro sklízecí mlátičky New Holland Agriculture North America. "Toto strategické partnerství kombinuje jedinečná portfolia sklizňové technologie společností New Holland a MacDon a nabízí našim zákazníkům kompaktní sklizňové řešení."

FD2 FlexDraper je k dispozici v šířkách až 50 stop. Všechny modely FD2 FlexDraper  se mohou pochlubit systémem Clean Sweep Crop Keeper, který sklízený materiál udrží v pohybu správným směrem. A to pomocí úhlových prstů a hrotů.

Tento nový adaptér využívá  MacDon Active Float System. Tento systém umožňuje, aby integrovaný mechanický systém odlehčení dokázal zachytit 97 % hmotnosti adaptéru FD2 FlexDraper. Díky rychlé odezvě adaptér přesně reaguje na nerovnosti terénu s až o 70 % větší flexibilitou. Poskytuje čistý, precizní řez s všestranností využití pro sklizeň obilovin, olejnatých semen a fazolí – aniž by kde docházelo k hrnutí nečistot.

S FD2 FlexDraper  mají pěstitelé a provozovatelé možnost na přání si jej nechat vybavit snímacími koly ContourMax Contour Wheels. Tento systém sleduje povrch pole a zajišťuje konzistentní  výšku  strniště, a to ať se sklízí plodiny těsně nad zemí, nebo až 18 palců nad zemí (sklizeň na vysoké strniště).* 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down