19.02.2014 | 04:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Den otevřených dveří se vydařil

V obci Radvánovice v Českém ráji sídlí firma UN-COM, spol. s r.o. Byla založena v roce 1991 a již 24. rokem se zabývá prodejem a servisem moderní zemědělské techniky. Letos v zimě byla ukončena přestavba areálu firmy, což představovalo vhodnou příležitost pro zorganizování Dne otevřených dveří. V termínu před veletrhem Techagro se v sídle firmy sešlo více než sto zákazníků, pro které byl připraven zajímavý program.

V úvodu přiblížil činnost firmy Ing. Pavlík. UN-COM se zabývá pouze prodejem zemědělské techniky a neinvestuje do jiných činností. Má stálé zaměstnance a velký důraz klade na rychlý a kvalitní servis. Firma je pro servisní služby dobře vybavena včetně odpovídajícího zázemí.

V roce 1994 byl prodán první traktor New Holland a o rok později první sklízecí mlátička této značky. Do současnosti si tyto stroje již odebraly stovky spokojených uživatelů. Dále firma již velmi dlouho prodává závěsné stroje LEMKEN a AMAZONE, doplněné do současnosti mnoha dalšími značkami.

Firmu Lemken prezentoval na akci Ing. Lubomír Klička a představil její historii, vývoj a produkty. Tato firma v rodinném vlastnictví nabízí ucelený sortiment techniky pro podniky všech velikostí a zaměření. Na doprovodné výstavě v areálu firmy bylo k vidění několik typů půdozpracujících strojů a ačkoli jsou tyto stroje v dosavadní praxi úspěšné, tak k většině z nich se váže novinka či inovace pro letošní rok.

Nově získala firma UN-COM zastoupení i pro stroje značky Krone. Krone je rovněž rodinný německý podnik s dlouhou tradicí a specializací ve svém oboru. V posledních čtyřech letech vykazuje obrat této firmy neustálý růst. Vyrábí jak výkonné samojízdné sklizňové stroje, tak žací kombinace, poskytující též vysokou výkonnost. Vystaven byl model EasyCut 9140 CV Collect, vybavený shazovacím dopravníkem Collector.  

Velké pozornosti se těšila prezentace společnosti Agrotec. Poskytla informace z nasazení sklizňové techniky New Holland v praxi. Zákazníci si chválili nejenom výkonnost, ale i kvalitu práce mlátiček, sklízecí řezačky a lisu na hranolové balíky. Více informací v týdeníku Zemědělec.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down