Deset let služeb pro Vás.

Jako většina firem vniklých začátkem devadesátých let minulého století, bude i naše slavit desáté výročí od svého vzniku. Pro nově vzniklou společnost je deset let velmi dlouhá doba. Naše společnost, vzhledem k tomu, že vznikla od nuly, si prodělala asi všechna vývojová stádia. Od první účetní, až po kolektiv 28 lidí, kteří dnes tvoří základní kádr.

Najdete nás nejen v sídle společnosti v Pacově, ale i v Českém Krumlově, Plzni, Jaroměři a v Litomyšli. Kromě vlastních prodejen máme několik spolupracovníků, kteří doplňují naši prodejní síť tak, že jsme schopni nabídnou naše služby ve všech částech naší republiky.
Od počátku až dodnes se společnost Kamír a Co. spol. s r.o. specializovala velmi úzce na prodej, montáže a servis dojící techniky. Úzká specializace má své výhody i nevýhody. Velkou výhodou, a to především pro zákazníka, je vysoká odbornost jak prodejců tak i lidí zabezpečujících montáže a servis.V současné době jsme schopni Vám nabídnout, ale i dodat, namontovat a opravovat, dojení od jednoduchého konvového typu až po automatizované karuselové dojírny s kapacitou až 280 ks/hodinu.
Po celou dobu spolupracujeme v dojící technice s německou firmou WESTFALIA. Podle nás, je to jedna z nejlepších firem na světovém trhu. Je zajímavé sledovat, jak některé firmy přicházejí na trh s novinkami, které my, většinou již několik let, máme ve standardní nabídce a o kterých konkurenti tvrdili, že je to zbytečný přepych.
Firma WESTFALIA má v nabídce i dojící robot LEONARDO. Pro náš trh je ale zatím jeho použití ekonomicky neopodstatněné. Jakmile se ale změní podmínky a robot se vyplatí, bude i naše firma připravena jej dodávat i našim zemědělcům.
Mezi poslední námi realizované akce patří velké dojírny 2x2x10 rybina pro Trhový Štěpánov, 2×4 autotandem pro Zdislavice, kruhová dojírna 24 ks pro Rozvodí Černov. K montáži jsou připraveny 2 kruhové dojírny s 32 dojícími místy a 3 kruhové dojírny s 24 místy. Je vidět, že se praxe opět vrací ke kruhovým dojírnám.
Kromě dojení má naše firma v sortimentu elektrické ohradníky a jejich příslušenství.
Za 9 let, po které tento sortiment dodáváme našim zemědělcům, jsme prodali. asi 4 500 000 isolátorů, 22.000 km vodičů a přes 6000 zdrojů. O kvalitě zdrojů značky AKO svědčí i to, že jsme za celou dobu neměli potřebu změnit výrobce. Dnes máme v nabídce i čtyři druhy isolátorů vlastní konstrukce. Veškerý sortiment pro pastevní areály je před uvedením do prodeje odzkoušen v praxi a až po jeho osvědčení jej zařadíme do katalogu
Jako doplněk u nás najdete hospodářské potřeby a chovatelské pomůcky od stříhacího strojku počínaje a kbelíkem konče.
Závěrem většina firem u podobných hodnocení děkuje svým zákazníkům za projevenou důvěru atd. To my děkujeme samozřejmě také, ale především bych chtěl poděkovat našim zaměstnancům a nejbližším spolupracovníkům, bez jejichž každodenní práce by pojem „firma Kamír“ byl jen prázdným spojením dvou slov.

Jiří a Vlastimil Kamírovi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *