13.09.2023 | 07:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

DEVELON uvádí na trh minirypadlo DX20ZE-7 s elektrickým pohonem

Minirypadlo DX20ZE-7 bude první sériově vyráběné rypadlo s elektrickým pohonem od značky DEVELON, dříve známé jako Doosan Construction Equipment. Toto dvoutunové rypadlo kombinuje nízkou hlučnost a nulové emise s funkcemi a zvýšením výkonu z nové generace minirypadel řady DX-7.

„Model DX20ZE-7 je navržen tak, aby uspokojil rostoucí poptávku po elektrických strojích,“ říká Stephane Dieu, produktový manažer rypadel DEVELON pro Evropu. „Vzhledem k tomu, že kompaktní stroje, jako jsou minirypadla, častěji pracují ve městech a hustě obydlených oblastech, kde jsou v blízkosti ostatních pracovníků, mají oproti dieselovým protějškům velkou výhodu díky menší hlučnosti a nulovým emisím.“

Kompaktní v omezeném prostoru

Zatahovací pásy umožňují novému rypadlu projíždět úzkými průchody a vjezdy/výjezdy, díky čemuž je ideální pro práci ve stísněných prostorách nebo při použití uvnitř, např. při demolicích a stavbách. Jakmile se rypadlo dostane na pracoviště, může obsluha rozšířit pásy pro zajištění jeho lepší stability a nosnosti. Se svými kompaktními rozměry je DX20ZE-7 vynikajícím řešením pro stavební firmy a půjčovny, pracující na specifických místech, kde je nutná nízká hlučnost například při práci v noci.

Minirypadlo DEVELON DX20ZE-7 je poháněno vlastní lithium-iontovou baterií o kapacitě 20,4 kWh, přičemž veškerý elektrický systém a komponenty stroje jsou optimalizovány pro práci v náročném prostředí. Systém rychlonabíječky obnoví 80 % energie baterie již po 80 minutách nabíjení, standardní nabíječka pak potřebuje osm hodin pro maximální dobití.

Telematika ve standardní výbavě

Telematika je součástí standardní výbavy minirypadla DX20ZE-7. Obsluha a prodejci mohou na dálku sledovat stav, polohu a produktivitu svého stroje z aplikace nebo na webové stránce. Telematika může majitelům pomoci minimalizovat nebezpečí krádeže stroje a umožnit jeho sledování, zabránit neoprávněnému použití stroje, sledovat, kdy je nutná údržba, přizpůsobit upozornění plánu zákazníka, sledovat tlak oleje, provozní teplotu a další ukazatele a používat data ke školení obsluhy pro zajištění maximální produktivity.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down