Díly a pneumatiky pro zemědělskou techniku dostupné do 24 hodin

Zemědělská technika nezklame, když se jí věnuje dostatečná pozornost. Nezanedbávejte proto předsezonní přípravu. Než vyrazíte obdělávat pozemky, je dobré zkontrolovat technický stav traktorů a dalších zemědělských strojů. Včasnou výměnou opotřebovaných součástek předejdete nepříjemným komplikacím v okamžiku, kdy je třeba bezpodmínečně vyjet.

Přes 50 tisíc náhradních dílů pro traktory Zetor
Přes 50 tisíc položek náhradních dílů pro traktory Zetor není problém sehnat u specializovaného prodejce, společnosti Nekvinda – Zemědělská technika, a.s., která má řadu prodejen po celé České republice. Bohaté zkušenosti firmy, která na trhu působí dvě desítky let, jsou zárukou odbornosti a serióznosti. Bez obav lze tedy část sortimentu objednat přes e-shop. Veškerý sortiment pro traktory Zetor UŘ I, Zetor UŘ II a Zetor UŘ III je skladem, dostupný do 24 hodin, takže nečekané poruchy traktorů můžete jednoduše a rychle vyřešit.

Pneumatiky pro zemědělskou a těžkou techniku
Potřebují vaše traktory, zemědělské stroje nebo těžká technika nové obutí? U Nekvindy ve skladech o rozloze 5 000 m2 je k dispozici široká škála pneumatik různých druhů, profilů, šířek (od 10 do 1 000 palců) nebo dezénů do firem Bridgestone, Good Year, Michelin, Mitas, Nokian a Trelleborg. Jestli si nyní lámete hlavu, jak rozměrné pneumatiky pro zemědělskou a těžkou techniku odvezete z obchodu, buďte bez obav. Pneumatiky až do vaší garáže doručí přepravní služba, samozřejmě zdarma.

Nekvinda – Zemědělská technika, a.s., dodává náhradní díly pro následující typy traktorů Zetor:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *