01.08.2022 | 08:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Do podhor i produkčních oblastí

V rozsáhlé expozici společnosti AgroKonzulta Žamberk si návštěvníci Našeho pole v Nabočanech mohli prohlédnout zemědělskou techniku Deutz-Fahr, Horsch, Kuhn, Jeantil, Bobcat a Müthing. Uvedené značky strojů zastupuje žamberská společnost především v Pardubickém a Královéhradeckém kraji, i když v poslední době expanduje i do Středočeského kraje a také na Jičínsko a Nymbursko.

Hlavními produkty společnosti jsou traktory Deutz-Fahr a závěsná technika Jeantil, Horsch a Kuhn. Ve svém portfoliu má jak menší stroje pro farmáře či ekologické zemědělce, tak velké výkonné modely do produkčních oblastí.

„V Nabočanech máme ucelenou expozici traktorů Deutz-Fahr, od malých řady pět až po velký model 8280 TTV. Jde o novinku loňského roku s novou plynulou převodovkou TTV SDF Compoud, “ řekl týdeníku Zemědělec Ing. Tomáš Bezdíček ze společnosti AgroKonzulta. „Tuto převodovku, která umožňuje maximální rychlost až 60 kilometrů za hodinu, mají zabudovanou i menší šestiválcové traktory Deutz-Fahr 6190 TTV, 6210 TTV, 6230 TTV a 7250 TTV. Působíme v podhůří Krkonoš, Orlických hor a Jeseníků, kde hospodaří řada ekologických zemědělců, kteří menší traktory upřednostňují. A u nás je naleznou. Navíc s nejmodernějšími technologiemi a prodlouženým intervalem výměny motorového oleje na tisíc motohodin.“

Celý článek naleznete v Zemědělci č. 31.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down