18.01.2023 | 07:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Druhé turné po USA představí dozerový nakladač

Americký výrobce CASE se rozhodl pokračovat v oslavách uvedení kompaktního dozerového nakladače Minotaur DL550 na trh formou turné. Nové turné začíná 17. ledna 2023 v St. Louis a cestuje po celém středozápadě, západu, jižní a středoatlantické USA až do března.

CASE Construction Equipment zahajuje druhou etapu své Průkopnické roadshow, která oslavuje uvedení kompaktního dozerového nakladače CASE Minotaur DL550 – prvního stroje svého druhu a zcela nové kategorie zařízení, uvedené na trh v roce 2022. Turné přilákalo davy diváků loni na podzim a dalo obrovský impulz při uvádění na trh u jednoho z největších a nejdynamičtějších produktů roku. Zcela nový stroj byl na konci roku jmenován do všech hlavních seznamů ocenění, včetně časopisu Construction Equipment a soutěže Top 100 nových produktů.

Účastníci The Groundbreaker Roadshow zažijí Minotaura z první ruky a zároveň si užijí den na pozemku s šancemi na ceny a dárky. Druhá etapa roadshow Groundbreaker odstartuje v úterý 17. ledna. Kompletní program roadshow najdete na http://casece.com/Roadshow.

Více o kompaktním dozerovém nakladači CASE Minotaur DL550

Tento nakladač váží více než 18 000 liber (8165 kg) a pro práci mu jeho motor poskytuje výkon 114 koní. Jedná se o novinku,  první stroj svého druhu, který poskytuje skutečný výkon  při dozerových pracích a nivelacích, stejně jako vysoký výkon při manipulaci s materiálem na staveništi. Je také kompatibilní se stovkami dalších pracovních zařízení. Jediná platforma nikdy neposkytovala takovou úroveň všestrannosti, výkonu a přesnosti.  Minotaur DL550 založil zcela novou kategorií výrobků, vytvořenou společností CASE.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down