21.06.2022 | 06:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dvě medaile pro německého výrobce

Známá akce DLG Feldtage se již může konat a proběhla ve vší parádě a s velkou účastí zemědělců. Konala se ve dnech od 14. do 16. června na pozemcích Kirschgartshausen v Mannheimu. Slunečné počasí akci přálo a přišlo se na ni podívat 15 tisíc návštěvníků. Organizátor akce, německá zemědělská společnost DLG, udělovala na DLG Feldtage nejinovatinějším strojům a projektům medaile. Hned dvě významná ocenění získala značka Fendt.

Oblíbenou polní výstavu, spojenou s aktivními ukázkami zemědělské techniky i technologií a mnoha parcelními ukázkami odrůd polních plodin, navštěvují zemědělci z celé Evropy – včetně České republiky. Mezi vystavovateli nechyběl ani německý Fendt. Ten se představil se samojízdným postřikovačem Fendt Rogator 665, traktorem Fendt 516 Vario včetně čelního nakladače CargoProfi a novým teleskopickým manipulátorem Cargo T740.

Večer 15. června proběhlo udělování medailí DLG Innovation Award a ocenění DLG-Agrifuture Concept Award 2022. Původně se mělo konat na mezinárodním veletrhu Agritechnica, který byl ale přeložen na nový termín, takže proběhlo na akci DLG Feldtage.

Fendt získal hned dvě ceny. První z nich je stříbrná medaile DLG za vzduchový filtr motoru traktoru se samočisticí funkcí. Automatické čištění filtru vzduchu u traktoru zatím nebylo na trhu k dispozici. V oblastech, kde se při práci na poli hodně práší, má své značné přednosti.

Dalším oceněním pro značku Fendt je DLG-Agrifuture Concept Award za projekt z předvývoje na téma využití vodíku. Spolu s dalšími partnery se Fendt zabývá bádáním v oblasti infrastruktury vodíku.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down