07.01.2022 | 06:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dvě velké společnosti spolupracují pro profit pěstitelů

Výrobce John Deere oznámil spolupráci s xarvio® Digital Farming Solutions, což je obchodní značka společnosti BASF Digital Farming. Cílem této strategické spolupráce je pomoci zemědělcům v Evropě optimalizovat jejich rostlinnou výrobu.

Ačkoli John Deere disponuje velice komplexními systémy precizního zemědělství, dobře orientovanými na praxi a uživatele, tak se v roce 2021 doplňkově rozhodl spolupracovat s digitální platformou pro zemědělství. Děje se tak v době, kdy mnoho zemědělců hledá praktické možnosti, jak zdokonalit a automatizovat postupy v oblasti rostlinné výroby a zlepšit udržitelnost hospodaření díky redukci dopadů výroby na životní prostředí.

Spolupráce dvou velkých světových společností vyústila do speciální nabídky. Zemědělci, kteří si od 1. 12. 2021 do 31. 3. 2022 zakoupí nový postřikovač John Deere, zároveň zdarma obdrží i roční licenci na využívání xarvio® FIELD MANAGER Premium. Jedná se o jednu z předních světových digitálních platforem od BASF Digital Farming pro optimalizaci postupů v rostlinné výrobě.

Zákazníci John Deere, kteří budou využívat xarvio® FIELD MANAGER Premium, mohou vytvářet VRA mapy hnojení, ale i setí, ochrany rostlin či aplikace morforegulátorů – specifické pro dané pole, danou plodinu a její konkrétní vývojovou fázi. VRA mapy vycházejí ze satelitních snímků pro hodnocení biomasy, využívají 25letých agronomických zkušeností a jsou kompatibilní s Operačním střediskem i s ovládacími terminály John Deere. Činí precizní zemědělství jednoduchým, když postačuje jeden stisk tlačítka.

V Operačním středisku si zemědělec může naplánovat nadcházející aplikaci látek postřikovačem při použití vstupních dat, včetně druhu účinné látky či informací o tank mixech, a tato data přidělit konkrétnímu poli.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down