14.03.2022 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Efektivní pneumatiky s nízkými emisemi hluku

I na současném dobře zásobeném trhu s pneumatikami je obtížné identifikovat univerzální výrobek, který sám o sobě není příliš hlučný, a to i proto, že pneumatika musí mít další důležité vlastnosti (jako je trakce, samočištění atd.) pro maximální účinnost v různých procesech.

V tomto ohledu nabízí BKT dvě pneumatiky, Agrimax V-Flecto a Ridemax 697 (M + S), určené pro různé aplikace a ideální pro ty, kteří hledají pneumatiky zaručující nižší emise hluku kromě vysoce kvalitního výkonu.

Agrimax V-Flecto se vyznačuje odlišnou geometrií ramen dezénu, zatímco Ridemax IT 697 (M+S) je vybavena běhounem, který vychází z konstrukce silnice, kde jsou jízdní vlastnosti a pohodlí zásadní.

Agrimax V-Flecto je pneumatika určená ke zlepšení výkonnosti vysoce výkonných traktorů. Jedná se o revoluční produkt určený k optimalizaci práce, času a zdrojů zemědělců také díky technologii VF, která umožňuje maximalizovat zatížení bez změny tlaku v pneumatikách. Agrimax V-Flecto může přepravit o 40 % vyšší hmotnost než standardní pneumatika stejné velikosti a se stejným doporučeným ráfkem.

Snížením tlaku vzduchu je počet záběrových zubů spočívajících na zemi vyšší, což zlepšuje opotřebení a snižuje hluk. Agrimax V-Flecto je také vhodný pro všechny provozní operace, které vyžadují nízké zhutnění půdy.

Několik měření zvuku v kabině (a při průjezdu traktoru průjezdním testem) prokázalo jasné zlepšení emisí hluku při různých rychlostech jízdy ve srovnání se standardní pneumatikou stejné velikosti. A to díky speciálně prostudovanému designu záběrových zubů.

Ridemax IT 697 (M+S) byl vytvořen tak, aby splňoval potřeby silniční dopravy, ekologické údržby a čištění ulic. Používá se tedy z 80 % na silnici, což je zcela odlišné od Agrimax V-Flecto. Je součástí řady Ridemax společnosti BKT, vyvinuté tak, aby byla stabilní i při vysokých rychlostech, aby podporovala těžké náklady s cílem zkrátit přepravní cykly a aby snižovala valivý odpor, čímž se spotřebovává méně paliva.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down