22.01.2024 | 07:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

EIMA 2024: megapřehlídka zemědělské mechanizace

Čísla a novinky akce, která se bude konat v Bologni od 6. do 10. listopadu, byly představeny na tiskové konferenci. Počet společností, které již formalizovaly žádost o účast, je velmi vysoký a výstavní plocha je již z velké části pokryta.  Mezi novinky patří oblast REAL, věnovaná robotům, a soutěž vyhrazená pro sociální komunikaci.  V průběhu výstavy proběhne šest mezinárodních fór o nejaktuálnějších tématech pro zemědělství a životní prostředí.

Ročník EIMA International č.46, výstavy věnované strojům, zařízením a komponentům pro zemědělství a zeleň, který se uskuteční na výstavišti v italské Bologni od 6. do 10. listopadu, se rozjíždí rekordním tempem. Organizační tým federace italských výrobců FederUnacoma, která akci pořádá, již registruje velmi vysoký zájem a počet členů a očekává rekordní ročník.

Na mezinárodní tiskové konferenci, která byla odpoledne 18.11. přenášena z veletrhu v Boloni, poskytla generální ředitelka FederUnacoma Simona Rapastella první údaje o účasti a předjímala iniciativy a události, které budou charakterizovat příští výstavu EIMA.

Velká část výstaviště již zaplněna

"V současné době existuje 1 330 společností, které odevzdaly žádost, přičemž požadavek na plochu již pokrývá velkou část boloňského výstaviště," řekla Simona Rapastella, "a je pravděpodobné, že v krátké době bude dosaženo jedné z nejvyšších účastí vystavovatelů v historii výstavy, která bude pokrývat všechny typy výrobků.  Výstava tak dokáže nabídnout vysoce pokročilá technologická řešení publiku návštěvníků, které v posledním ročníku (2022) dosáhlo téměř 330 tisíc lidí."

Potvrzuje se přísné rozdělení do 14 produktových sektorů, z nichž pět je organizováno formou tematických výstav věnovaných komponentům (EIMA Componenti), zahradnictví (EIMA Green), bioenergii (EIMA Energy), zavlažování (EIMA Idrotech) a robotickým a digitálním technologiím (EIMA Digital). Přehlídka EIMA se však bude konat také s výstavou oceněných technických inovací a s dynamickými oblastmi umístěnými venku, vždy po obvodu výstaviště.

Nově oblast pro robotiku

Od tohoto ročníku bude k vidění oblast REAL (Robotika a elektronika pro zemědělství naživo), kde budou k vidění nejpokročilejší robotické technologie s kalendářem denních testů, zatímco jsou potvrzeny tyto další oblasti: aréna pro přehlídku traktorových finalistů soutěže TOTY 2025, demonstrační oblast bioenergetických dodavatelských řetězců, vytvořená ve spolupráci s ITABIA,  a oblast Garden E-Motion, věnovaná strojům pro zahradnictví a péči o zeleň.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down