02.12.2021 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Energeticky nezávislá farma realitou

Společnost New Holland Agriculture dnes oznámila své partnerství s farmou "Il Raccolto" v Bologni v Itálii, kde hodlá demonstrovat udržitelné zemědělské postupy prostřednictvím modelu uzavřeného oběhu energií a propojeného vozového parku. Farma Il Raccolto sdílí vizi značky New Holland Agriculture v oblasti životního prostředí a hospodaření formou udržitelného zemědělství, založeném na inovacích, technologiích zemědělství 4.0 a energetické nezávislosti.

S touto dohodou se Il Raccolto stává  prvním zástupcem v partnerství "New Holland Smart Farm", aby mohla demonstrovat vývoj značky New Holland řízený strategií Clean Energy Leader a výsledná pokročilá řešení. Farma bude také podporovat výzkum New Holland poskytováním agronomických dat,  shromážděných  prostřednictvím telematických systémů na strojích při práci na obhospodařovaných polích farmy.

Carlo Lambro, prezident značky New Holland, uvedl: "Farma Il Raccolto je dokonalým partnerem pro takové iniciativy:  jsou loajálním zákazníkem značky New Holland  s velkou  flotilou našeho vybavení a, stejně jako my, vnímají udržitelnost jako obchodní přístup. Naše partnerství nám umožní nabídnout našim zákazníkům a zainteresovaným stranám plnohodnotné zkušenosti z úspěšného provozování udržitelných systémů hospodaření s energetickou nezávislostí. Návštěvníci budou moci vidět z první ruky, jak lze těchto cílů dosáhnout s vybavením New Holland,  kde pokročilé PLM systémy a telematická řešení vytvářejí systém vzájemně propojených  strojů. "New Holland Smart Farm" bude znalostním centrem,  kde budeme předvádět  naše vybavení, poskytovat školení a sdílet naše technologické a agronomické know-how s  cílem šířit udržitelné zemědělské postupy."*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down