02.04.2024 | 03:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Exel Industries: úspěch skrze akvizice a inovace

Holding Exel Industries se stal klíčovým hráčem ve světě zemědělských technologií díky své strategii akvizic a inovací. Za svou historii si Exel získal pozici lídra ve výrobě zemědělských strojů a technologií, které mění způsob, jakým se zemědělství provozuje po celém světě.

Exel Industries vstoupil na scénu v roce 1987. Tehdy byl holding založen, a postupně se do něj začlenila řada společností, včetně Tecnomy. Tyto strategické akvizice umožnily Exel rozšířit své portfolio produktů a služeb, což vedlo ke zvýšení konkurenceschopnosti a přínosů pro zemědělce.

Nicméně, Exel nezůstal stát na místě. Díky dalším akvizicím, jako je například společnost Preciculture v roce 1990, a strategickým rozhodnutím, jako je investice do průmyslového lakování skrze akvizici společnosti Kremlin v roce 1993, se Exel posunul na další úroveň.

Exxact Robotics

Nejnovějším přírůstkem do rodiny Exel Industries je Exxact Robotics, inovativní výzkumné centrum zaměřené na robotiku a umělou inteligenci v zemědělství. Tato iniciativa ukazuje, že Exel Industries se neustále snaží předvídat budoucnost zemědělského průmyslu a přinášet inovativní řešení pro zemědělce po celém světě.

Exel Industries se tak stává symbolem transformace zemědělského průmyslu skrze akvizice, inovace a neustálé úsilí o zlepšování technologií pro podporu udržitelného a efektivního zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down