23.06.2020 | 06:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Expozice techniky na polním dni společnosti Cerea, a. s.

V rámci polního dne byla pro návštěvníky přichystána výstavka techniky Case a závěsné techniky SUMO a SIP. Největším vystaveným traktorem byl jak jinak Case Quadtrac s netradičním lakováním v barvách americké vlajky. Drobeček se čtyřmi pásovými jednotkami je žijící legendou a trend nejvýkonnějších traktorů udává již přes dvacet let. Řada nabízí osm modelů z toho tři s plynulou převodovkou ve výkonovém rozmezí od 476 koní do 628 koní.

Zajímavý byl závěsný stroj agregovaný s traktorem Magnum 380. Byl jím kombinovaný kypřič Agri Tillage Trio 300 s výsevní jednotkou Sumo Seeder. Stroj díky kombinace talířů a radliček dokáže intenzivně prokypřit spodní vrstvy, promíchat rostlinné zbytky do svrchní vrstvy a následně zpětně půdu konsolidovat pomocí válce. Výsevní jednotka nabízí možnost setí už během zpracování půdy a hodí se pro výsev řepky nebo meziplodin.

V expozici byl k vidění i traktor z inovované modelové řady Puma AFS Connect model Puma 175CVXDrive. Atributy oblíbené řady jsou všestrannost, spolehlivost, obratnost a výkon. Nový traktor Puma 175 CVXDrive má šestiválcový motor se zdvihovým objemem 6,7 l a s výkonem 180 koní.

Traktor CASE IH Maxxum 145, měl v čelním i zadní tříbodovém závěsu pásový shrnovač SIP Air. Pásové shrnovače SIP Air pracují na principu flexibilního sběrače a pásového dopravníku, což přináší vysokou kvalitu píce a tím i krmiva.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down