29.06.2019 | 03:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Expozici kralovala sklízecí mlátička

Na polním dnu Naše pole v Nabočanech nechyběl stánek společnosti KomAgrartechnik, s. r. o., jenž v České republice zastupuje stroje značky Rostselmash. Expozici kralovala sklízecí mlátička Vector 425 agregovaná s pětimetrovou lištou Power Stream 500. Portfolio strojů Rostselmash je široké a nabízí sklízecí mlátičky pro malé, střední i velké podniky, přičemž každý ze strojů má svá unikátní specifika.

Pestrá paleta strojů

Sídlí v Marcelovej a dříve zastupovala techniku Rostselmash jen na Slovensku. Své obchodní aktivity rozšířila na Českou republiku teprve před dvěma lety a přinesla na trh segment sklízecích strojů, které vyhovují především menším až středním farmářům. Předsudky o ruské technice u sklízecích mlátiček Rostselmash nejsou na místě. Stroje jsou vybaveny všemi moderními technologiemi, které jsou potřeba, a zapracováno bylo i na vzhledu, jenž se drží červeno-bílého designu, a jeho křivky vykreslují moderní stroj dnešní doby.
Portfolio je navíc opravdu široké. V nabídce jsou konvenční stroje s jednobubnovým i vícebubnovým mláticím ústrojím a také axiály. Novinkou je též sklízecí řezačka RSM F 2650.

Vector 425

Vraťme se ale k vystavenému modelu. Obilná sklízecí mlátička Vector 425 je osazena šestiválcovým motorem Cummins QSB 6,7 s výkonem 228 koní. Má prodloužený šikmý dopravník, čímž je mimo jiné dosaženo i lepšího výhledu na žací adaptér a také lepšího provozu při sklizni řádkových kultur.  *

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down