27.10.2023 | 06:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Firma Croy má novou provozovnu na Moravě

Není žádným tajemstvím, že o úspěchu strojů konkrétní značky u zákazníka rozhoduje do značné míry dostupnost prodejce, ale hlavně servisu. Zázemí, na které je za všech okolností spolehnutí, je pro využívání vlastněné techniky důležité. To platí nejen v zemědělství, ale také v dalších oborech, jako jsou komunální služby či automobilová doprava.

Významnou pozici v oblasti automobilové dopravy i komunální techniky má na celém území ČR firma CROY s. r. o. Ze svého sídla v Rakovníku mohou pracovníci firmy hladce vyjít vstříc zákazníkům v Čechách. Dalším krokem kupředu bylo vybudování kvalitního zázemí i pro zákazníky ve východních Čechách a na Moravě. Vše začalo zakoupením rozlehlé plochy pozemků u obce Bravantice v blízkosti dálnice D1 na Ostravu. Následný geografický průzkum ukázal, že pozemky jsou vhodné pro stavbu velké budovy.

Za rok a půl hotová stavba

V červnu 2021 bylo předáno staveniště stavební firmě. Ta dokázala za pouhých osmnáct měsíců vybudovat skutečně multifunkční areál, splňující všechny požadavky na bezpečnost, ekologii a pohodlí zaměstnanců. Provozovna firmy CROY v Bravanticích se ihned stala velmi lukrativním zaměstnavatelem ve svém regionu a nemá problémy sehnat pracovníky. V současnosti má osmnáct zaměstnanců, kapacita provozovny je ale mnohem větší – je stavěna na 50 až 60 zaměstnanců. I v tomto ohledu má tedy potenciál dalšího rozvoje.

Široká paleta činností

Je to dáno i tím, že aktivity provozovny jsou poměrně široké. Zahrnují prodej nákladních a užitkových vozidel Mercedes-Benz, kterých je firma Croy autorizovaným prodejcem. Dále je autorizovaným importérem Daimler AG pro Mercedes-Benz Unimog v ČR. Vozidla Unimog nacházejí uplatnění nejčastěji v komunálních službách, a to v kombinaci s odpovídajícími nástavbami.

Tím se dostáváme k další oblasti působnosti firmy Croy, a tou jsou dodávky technologických vozidel. Od výrobce přijde na provozovnu v Bravanticích na míru připravený podvozek. Pracovníci servisu podvozek osadí novou nástavbou a hotové vozidlo je pak předáno zákazníkovi. Skupina technologických vozidel je široká a zahrnuje i vozidla řady Arocs či Econic.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down