17.05.2022 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Flexibilnější ovládání a nová elektronika

Mezi trojicí novinek anglického výrobce JCB pro tento rok je i nová generace traktorů JCB Fastrac ICON. Pro obsluhu je připraveno zcela nové ovládání, s nímž bude výrazně snazší ovládání a nastavení jak traktoru samotného, tak i kombinací nářadí v obou tříbodových závěsech.

Pro ovládání plynulé převodovky AGCO byl vyvinutý nový systém Smart Transmission Control. Je to systém založený na rychlosti, který umožňuje obsluze nastavit požadovanou rychlost a nechat traktor, aby pracoval na nejvhodnějším vyvážení otáček motoru a převodového poměru tak, aby dosáhl této rychlosti při měnícím se zatížení.

Větší pohodlí a flexibilitu ovládání také umožňuje to, že jízdní režimy joysticku a pedálu již nemusí být předem předvoleny – jsou automaticky vybrány při použití kteréhokoli z ovládacích prvků. I za jízdy lze kdykoli přejít z jednoho ovladače na druhý.

Pro náročné zemědělce je k dispozici i plně integrovaný naváděcí systém GPS, který zahrnuje přijímač Novatel Smart-7, kontroler řízení a uživatelské rozhraní JCB. Na novém barevném dotykovém monitoru je k dispozici ovládání sekcí a variabilní dávkování. Tyto systémy se aktivují po odemknutí.*

Více informací v týdeníku Zemědělec.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down