24.01.2024 | 10:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

HF1000 pro nářadí nové generace

Nejnovější pneumatika HF1000 je novou generací pneumatik Trelleborg pro závěsnou techniku. Navržena je speciálně pro zvládnutí větší nosnosti při použití u velkoobjemových vozů a cisteren na kejdu.

HF1000 přichází s inovativním dezénem, který zajišťuje širší stopu a účinné samočištění a zároveň minimální zhutnění půdy a maximální účinnost i pro ty nejnáročnější aplikace. Díky plášti VF a konstrukci s ocelovými pásy zajišťuje tato pneumatika dlouhou životnost a velmi dobrý výkon na poli i na silnici.

MPT100 se hodí pro návěsy

Pneumatika MPT100, vyvinutá zejména pro každodenní výzvy v komunální a dopravní oblasti, se osvědčila jako vysoce univerzální a výkonná pneumatika pro víceúčelové nákladní vozy. Zajišťuje vynikající stabilitu stroje a nabízí vyšší odolnost proti opotřebení, zatímco její plochý věnec běhounu snižuje zhutňování půdy. Pneumatika má navíc i optimální samočistící schopnosti, díky pečlivě vytvořeným mezilehlým terasám, které umožňují vyhazování bláta a spolehlivě zabraňují ucpávání běhounu, a to i v pořádně blátivých podmínkách. Podle tiskových materiálu se tak zemědělci mohou spolehnout na pneumatiku, která vždy pracuje s nejvyšší účinností.

Trelleborg – odborník na kompletní řešení

Společnost Trelleborg je odborník na kompletní řešení kol a tak na Agritechnice představila také svůj patentovaný zemědělský TW profil ráfku vyrobený pro dnešní traktory a sklízecí mlátičky. Tento profil ráfku zajišťuje snadnější montáž a správné huštění nízkotlakých pneumatik pro zvýšení výkonu.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down