27.10.2017 | 06:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Inovace a kvalitní zpracování

Firma Oehler byla založena v roce 1954. V současné době sídlí ve městě Schwarzwald a za posledních šedesát let se etablovala mezi přední výrobce zemědělské techniky. Rodinný podnik klade velký důraz na kvalitu a inovativnost svých produktů.

Velký podíl ve výrobním programu firmy Oehler má dopravní technika. Ve svém sortimentu má návěsy s výtlačným štítem v rozmezí od dvou tun (jednonápravové) až do 34 t celkové hmotnosti (na podvozku tridem). Kromě toho má tento výrobce i vhodná řešení z oblasti lesní a zahradní techniky a též aplikační techniky na tekutá statková hnojiva. Tato firma se prezentuje každoročně na více než 35 veletrzích, a ve dvouletém rytmu také na největším evropském veletrhu Agritechnica v Hannoveru.

Také v letošním podzimu nebude na Agritechnice chybět. Na svém stánku vystaví například přívěs pro transport balíků na třínápravovém podvozku DDB 240 BK s přípustnou celkovou hmotností 24 t. Jeho zajímavostí je patentovaný systém hydraulického zajištění balíků, který balíky (ať válcové nebo hranolové) za jízdy pevně fixuje.

Přívěs DDK 240 B nabízí na své ložné ploše o rozměrech 9,7 x 2,4 m velkou kapacitu pro uložení balíků. Může transportovat kulaté nebo hranolové balíky v počtu až 32 kusů.

Dalším přepravním prostředkem, který bude firma Oehler vystavovat na Agritechnice, je třínápravový přívěs pro transport ohradových palet. Vznikl jako výsledek dalšího vývoje v oblasti přívěsů pro převoz balíků.

Novinkou, která bude k vidění na Agritechnice, je lakované provedení cisterny. Materiál nádrže je shodný, ovšem vnější povrch je ošetřen přídavnou vrstvou laku.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství č. 11/2017.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down