23.03.2022 | 06:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Inovace a rozšířená výbava u nových lisů

Firma Pöttinger představila své lisy Impress po faceliftu. Nová jednotka vázání je nyní použita pro všechny modely. U modelů Pro, samostatných lisů nebo kombinací, stejně jako u pevné nebo variabilní komory, může být jednotka rozšířena i o obvodové vázání do fólie.

Při častém přechodu mezi sítí a fólií lze pro vázání objednat držák pro druhou roli. Těžkou roli pak není nutné neustále vyměňovat, zapotřebí je pouze zavedení aktuálně potřebného média do komory lisu. Výměnu role usnadňuje otočný nakládací stojan.

Zemědělci na velkých podnicích anebo řidiči u podniků služeb pracují ve sklizňové sezóně v dlouhých směnách. Ocení proto možnosti osvětlení na důležitých místech. Osvětlení jednotlivých skupin, jakými jsou sběrač, zadní stěna komory nebo stůl ovíječky, je nyní ve výbavě na přání. Volitelný balíček LED osvětlení je dostupný pro všechny modely.

Při údržbě nebo výměně spotřebního materiálu jsou pod kryty instalované přepínatelné LED pásky. Stroj lze nyní rychle vyčistit pomocí navijáku se vzduchovou hadicí s pojistným ventilem (výbava na přání), které jsou připojené ke vzduchovému zásobníku pneumatických brzd. Čas skladování lze pohodlně posoudit na terminálu pomocí čidel pro měření vlhkosti.

S novou generací lisů Impress Pro představila firma Pöttinger také nový ovládací terminál Power Control 3.0. Jedná se o kompaktní ovládací zařízení, nabízející svému uživateli praktické funkce. Umožňuje přímý výběr funkcí pomocí tlačítek nebo zadávání parametrů přes dotykový monitor s úhlopříčkou pěti palců.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down