20.01.2024 | 07:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Inovativní průlom v nonstop lisování

Společnost Kverneland představuje FastBale Premium, vylepšenou verzi svého slavného a jedinečného stroje pro nepřetržité lisování ovíjení válcových balíků. Vyznačuje se nižšími náklady, vyšší efektivitou provozu, snadnějším použitím a vylepšeným a přepracovaným řezáním se zvýšenou kapacitou a snadným přístupem k nožům.

Každý uživatel očekává plynulý provoz a vysokou spolehlivost při každodenní práci. Kverneland si klade za cíl překročit současný standard na trhu s novým lisem Kverneland FastBale Premium, který nabízí snadný servis a inovativní řešení, usnadňující uživatelům život.

Ještě spolehlivější lis

Zatímco FastBale byl již se svým non-stop zařízením významným průlomem v technologii lisování válcových balíků, verze Premium posouvá lisování a ovíjení na další úroveň. S FastBale Premium lze očekávat lepší funkční spolehlivost za všech podmínek, což má za následek o 35 % vyšší výkonnost ve srovnání se standardním konceptem. 

Jednou z nejdůležitějších aktualizací naší produktové řady je vylepšené řezací ústrojí. Jednotka řezání je nyní vybavena kazetovým systémem, který umožňuje snadné vyjmutí banky nožů z boku stroje, což zjednodušuje údržbu. Toto vylepšení posouvá nový lis opět dále v oblasti uživatelské přívětivosti.

Napojení na Load-Sensing

Řezací zařízení je nyní připojeno k hydraulickému systému Load-Sensing lisu. Je tak umožněno snadnější vytahování nože a automatické sledování polohy výklopného dna lisu a cyklu čištění nožů během lisování.

Další vylepšení, včetně strukturálních vylepšení, přesnějšího balení a snížení znečištění lisované hmoty, si kladou za cíl zvýšit stabilitu a výkonnost stroje. Mezitím je dobré zmínit i několik dalších položek, jako je vylepšený sběrač, přepracovaná oj umožňující větší úhly natočení a přesnější uživatelské rozhraní, zobrazené na terminálu ISOBUS.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down