Inspirace, jimž lze jen těžko odolat

Německá firma LEMKEN se kromě neutuchajícího inovačního nadšení zaměřuje také na prezentace svých produktů. Nechybí na žádném významném mezinárodním veletrhu, a tak tomu bude i na jarním veletrhu Techagro. Stroje v blankytně modré barvě budou k vidění nejen uvnitř pavilonu V, ale i na venkovní ploše, takže osloví zájemce ze zemědělských podniků všech velikostí.

Jakkoli si Techagro v poslední době získalo prestiž v celé Evropě, tak brněnské výstaviště představuje oblíbený cíl pro návštěvníky z České republiky. Často stojí za návštěvou vybraných expozic potřeba pořízení nové techniky a hledání vhodného stroje do konkrétních podmínek. Jakmile pak je uvedena do provozu například nejmodernější secí kombinace, není žádnou výjimkou, když prvotní impulz k jejímu pořízení vzejde právě z návštěvy stánku výrobce na veletrhu Techagro.

V oblasti základního zpracování a přípravy půdy, setí a moderní ochrany rostlin nabídne široké spektrum své techniky firma LEMKEN. Jenom pro první rychlé zpracování půdy po sklizni budou prezentovány stroje několika výrobních řad. Krátké talířové brány Heliodor 9 s pracovními orgány o větším průměru a hydraulicky nastavitelnou pracovní hloubkou se posouvají do role stroje pro první rychlou podmítku na lehkých a středních půdách, ale i přípravu půdy před setím v mulči či po orbě. Budou k vidění v šesti- i desetimetrovém provedení.

Role univerzálního stroje pro všechny druhy půd na rodinných farmách se ujme nesený stroj Rubin 9/300 se záběrem tří metrů. A pěstitele, kteří chtějí rychle a efektivně řešit problémy se slámou po sklizni kukuřice či jiných plodin, určitě osloví Rubin 12 v polonesené verzi se šířkou pěti metrů.

Více informací v týdeníku Zemědělec.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *