29.03.2022 | 06:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Integrace nejnovějších technologií do koncernu

Společnost CNH Industrial dnes oznámila, že otevřela nové inženýrské centrum ve Scottsdale ve státě Arizona. Toto zařízení bude podporovat rychlý růst podnikání společnosti Raven u technologií  přesného zemědělství, stejně jako při vývoji špičkových řešení na míru zákazníkům. Společnost CNH Industrial firmu Raven nedávno převzala a nový závod urychlí rozvoj podnikání Raven v oblasti umělé inteligence, autonomie, strojového učení a vědy.

"Naše průmyslová odvětví procházejí významnou technologickou transformací a CNH Industrial  chce přilákat rostoucí talentovanou skupinu inženýrů a digitálně zaměřených profesionálů, kteří budou utvářet tuto budoucnost," řekl Kevin Barr, vedoucí oddělení pro lidské zdroje koncernu CNH Industrial. "Náš nový závod ve Scottsdale bude atraktivním, dynamickým a inovativním pracovištěm, kde urychlíme pokrok v oblasti digitálních, automatizačních a autonomních technologií."

Kromě nové lokality Scottsdale má CNH Industrial také v úmyslu investovat do rozšíření stávajícího inovačního kampusu společnosti Raven v Jižní Dakotě ve městě Baltic, který se nachází jen pár minut  od svého sídla v Sioux Falls. Modernizace zařízení poskytne více prostoru a zdrojů pro vývoj, testování a výzkum inspirovaný zákazníky. Investice ve Scottsdale a Baltic posílí základnu inženýrských talentů společnosti, podpoří poptávku po inovativních řešeních pro trh s náhradními díly a dále také integraci technologií a pokroku společnosti Raven do společných platforem značek Case IH a New Holland Agriculture.

Uvedená pracoviště doplňují současnou síť závodů CNH Industrial v Arizoně, která zahrnuje její nedaleké výzkumné a vývojové zařízení v Casa Grande a zkušební areál v Maricopě.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down