12.04.2023 | 07:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Investice pro další vývoj sklízečů hroznů a oliv

Nadnárodní koncern CNH Industrial bude v příštích dvou letech investovat 21,4 milionu eur do svého francouzského výrobního, výzkumného a vývojového zařízení v obci Coëx (Vendée). Tyto investice jsou zaměřeny na rozšíření výrobních kapacit závodu a na další vývoj produktů.

"Závod Coëx je celosvětově uznáván jako specializované centrum na sklizňové stroje do trvalých kultur, odkud se vyváží to nejlepší z 'Made in France' do světa," řekl Carlo Sisto, prezident EMEA, CNH Industrial.

Závod New Holland v Coëxu byl v čele mechanizované technologie sklizně hroznů již více než 70 let a vyvíjí a vyrábí samojízdné sklízeče hroznů a oliv pro globální export. "Segment speciálních zařízení je pro společnost celosvětově klíčovým trhem a naše značka New Holland je nezpochybnitelným lídrem na trhu," řekl Carlo Sisto.

Společnost New Holland nyní představila svou novou řadu obkročných traktorů – TE6, vyvinutou ve spolupráci s renomovaným turínským designovým domem Pininfarina. Tyto univerzální traktory byly speciálně navrženy pro úzké vinice, jako jsou právě v oblasti Champagne. Zařízení, vyráběné v Coëxu, je certifikováno jako garantované Origine France Garantie (zaručený francouzský původ). Modelová řada TE6 nyní podstupuje proces certifikace.

Tento závazek k dokonalosti ve specializovaném sektoru je dalším příkladem toho, jak CNH Industrial vstupuje na novou půdu, aby vyšla vstříc přáním svých zákazníků – zemědělců.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down