16.03.2023 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jak ušetřit čas a hospodařit efektivněji

Systém FendtONE v současnosti shromažďuje četná data o technice Fendt a v přehledné formě je činí dostupnými pro zemědělce. Ti mohou snadno a kdykoli přístupná data využívat pro svá rozhodování. FendtONE offboard firma Fendt stále rozvíjí. Funkční rozsah této platformy je obohacován o nové technologie a stroje, o nové prvky, aby představovala pro zemědělce moderní a efektivní řešení – nyní i kdykoli v budoucnosti.

V souvislosti s tímto vývojem firma Fendt prezentovala inovace systému FendtONE offboard v průběhu své Tiskové konference v létě 2022. FendtONE offboard je digitální řešení pro zjednodušení organizace práce v podniku a pro dokumentaci. Představuje vhodný doplněk systému FendtONE onboard, s nímž komunikuje obsluha traktoru Fendt Vario.

Zemědělské podniky s roztříštěnou půdní držbou stráví mnoho času s plánováním práce a její dokumentací. Naproti tomu podnik s velkým počtem zaměstnanců zase čeká náročná otázka rozdělování úkolů.  FendtONE offboard dokáže takové časy svými efektivními řešeními zkrátit.

Dovoluje například si připravit všechny podklady pro konkrétní pracovní zakázky v době před sezónou. To přijde vhod již na jaře – jakmile budou vhodné podmínky pro setí, ihned se mohou konkrétní obsluhy souprav dát do práce. Funkce „Team“ zahrnuje všechny pracovníky na podniku – jak stálé zaměstnance, tak i obsluhy na výpomoci. Funkce „Stroje“ zahrnuje traktory, závěsnou techniku a samojízdné stroje, přehledně seřazené a doplněné vždy o specifická technická data. Přiřazena mohou být například hnojiva či přípravky na ochranu rostlin. Tyto přípravy usnadňují přiřazení zakázek a na začátku sezóny šetří čas.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down