22.10.2019 | 08:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jeden koncern, tři značky traktorů

Koncern Argo Tractor má pod svými křídly hned tři značky traktorů McCormick, Landini a Valpadana. Ústřední novinkou jsou nové pohonné jednotky. Jejich začlenění stejně jako zakomponování sofistikovaných systémů pro úpravu spalin vyprovokovala nová legislativa a nové emisní nařízení stage V. V tomto směru byly inovovány traktory McCormick řady X7.6. Novinky se dotknou i traktorů Landini REX4 a prezentovány budou i stálice ultra speciálních traktoru Valpadana.

McCormick

Traktory McCormick budou na veletrhu Agritechnica zastoupeny modely všech nabízených řad. Prezentovaný bude též finalista soutěže Traktor roku 2020 model X7.624 VT-Drive, o kterém však pojednává samostatný článek. Řada X7.6 P6 Drive získá kromě nových pohonných jednotek kompatibilních s nejpřísnější emisní normou i nový vzhled. Pochlubit se mohou novou střechou s balíčkem 12 pracovních světel a novou kapotou, která podtrhuje styl „brandu“.
Také flotila nejsilnějších traktorů X8 bude plnit nové emisní limity stage V a i ona získá nový vzhled s balíčkem dvanácti pracovních světel. Zahrnuje tři modely, z nichž ten nejvýkonnější překračuje hranici 300 koní.
Novinkou je rozšíření nabídky výbavy na přání u některých modelů řady X6. Mezi nové možnosti patří dvoubodové mechanické odpružení kabiny dostupné s odpružením přední nápravy a příprava asistenčních systémů využívajících satelitní navigace a platformy Isobus.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down