Jedna značka v mnoha expozicích

(fuk) –Na 11. mezinárodním zemědělském veletrhu Techagro nechyběla zemědělská technika Challenger. Společnost Phoenix-Zeppelin, výhradní zástupce zemědělských strojů Challenger na českém a slovenském trhu, prezentovala tuto techniku v rámci expozic svých zákazníků a subdealerů. Zemědělská veřejnost si mohla prohlédnout především kolové traktory Challenger M 565B a MT525B, na volné ploše A pak pásový traktor MT765C.

„Letos jsme přesunuli důraz na aktivní předvádění zemědělských strojů přímo na poli u zákazníků, a proto jsme na veletrhu Techagro neměli vlastní stánek. Úsilí soustředíme na vlastní Challenger RoadShow, kterou připravujeme pro všechny zájemce o zemědělskou techniku na konec léta,“ říká David Fiala, prodejce klíčovým zákazníkům společnosti Phoenix-Zeppelin.
Na letošní výstavě Techagro se představily především kolové traktory Challenger ve dvou výkonových kategoriích. Kolový traktory MT565B TechStar nalezli návštěvníci v expozici společnosti STS Prachatice. Tento stroj s bezstupňovou převodovkou TechStar CVT/Vario a motorem Caterpillar 1106D o výkonu190 koní potvrzuje, že zemědělské stroje Challenger patří mezi špičkové stroje. V expozici firmy CIME Pelhřimov, subdealera společnosti Phoenix-Zeppelin, byl vystaven kolový traktor MT525B AP VI s motorem Caterpillar o maximálním výkonu 130 k a převodovkou Autopower VI, 24F/24R. V Brně nechyběl ani pásový traktor MT765C, který získal ocenění Zlatý klas na loňské výstavě Země živitelka. Vystaven byl v expozici společnosti Geodis Brno na volné ploše před pavilonem A2.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *