Jelen má nové prodejní středisko

Široká síť prodejců a středisek společnosti Strom Praha, a. s., prodávajících značku John Deere pokrývá snad každý kout České republiky. Přesto se najdou místa, kde je třeba podpořit jak prodej, tak servis již prodaných strojů. Například na severní Moravě Bruntálsko. Proto v říjnu 2008 vzniklo v Bruntále nové středisko společnosti Strom Praha, a. s., divize Morava Sever.

Nové středisko pořádalo na jaře den otevřených dveří. Ukázalo tak zemědělcům, kde si mohou stroje John Deere koupit a zároveň za kým přijít, pokud stroj bude potřebovat servis. Kromě strojů značky John Deere patří do firemní flotily nového střediska stroje od firmy Fagus, spol. s. r. o., například samonakládací vozy na balíky Crai, teleskopické nakladače Komatsu nebo krmné vozy Seko. Také je možné v Bruntále koupit stroje na zpracování půdy a dopravní techniku od firmy Strom Export, s. r. o., a v neposlední řadě středisko nabízí i techniku pro živočišnou výrobu od firmy BD Tech, s. r. o.

Technika na dni otevřených dveří
Na dni otevřených dveří byla vystavena technika prezentující všechny stroje, které středisko prodává. Kromě traktorů John Deere zaujala novinka od firmy Strom Export, nový návěs Wagon 18000. Tento stroj je na rozdíl od svých starších bratrů jednoduší a při zachování robustnosti lehčí, a proto také disponuje sympatičtější cenou.
Rovněž firma Fagus tam měla vystavené samonakládací vozy Crai i teleskopický nakladač Komatsu. Návštěvníci mohli obdivovat i baličku na kulaté balíky Mc Hale, kterou též středisko nabízí.

Středisko vzniklo na podzim
Loni v říjnu začali úpravy zázemí budoucího prodejního střediska v Bruntále. Vedoucím střediska se stal Ing. Jiří Kvasnička. Tým nového střediska se dále skládá z jednoho obchodníka a několika servisních techniků. Ti všichni byli na dnu otevřených dveří přítomni stejně jako zástupci všech firem, jejichž stroje jsou zahrnuty v prodejním sortimentu střediska.
Důvodem zřízení nového střediska divize Morava Sever bylo nedostatečné servisní a prodejní pokrytí regionu severní Morava. Výhodou pro koncového zákazníka jsou komplexní služby, které středisko nabízí, včetně náhradních dílů nebo spotřebního materiálu, jakým je například síť nebo fólie na obalování balíků.
Jako jinde i v Bruntále prodává nové středisko stroje John Deere s dlouhou zárukou a dobrou spolehlivostí.
Zájem o techniku s jelenem na kapotě byl velký a odrazil se i ve vysoké návštěvnosti dne otevřených dveří v novém středisku Divize Morava Sever.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *