Ještě lepší, než očekáváte

Již sedm let působí v Prušánkách na Hodonínsku prodejní a servisní středisko Deutz-Fahr a Yanmar, a to v areálu společnosti Agro Podlužan, a. s. Díky stále inovativnějším strojům a kvalitnějšímu servisu se dostávají traktory Deutz-Fahr do popředí v oblíbenosti na celém českém trhu.

Rychlý, efektivní, spolehlivý a dostupný – tato slova vyjadřují služby servisního střediska Agro Podlužan, a. s. To nabízí od roku 2015 rozšířené prostory, kde je k dispozici tým vysoce kvalifikovaných techniků, kteří jsou schopni vyřešit i ten nejsložitější problém, a to i díky přímému napojení na výrobce. Ze strany importéra, společnosti Garnea, a. s., došlo k výraznému posunu v kvalitě poskytované prodejní a servisní podpory a dostupnosti náhradních dílů. To vše přispívá k tomu, že zákazník dostává ty nejkvalitnější, nadstandardní, služby.

Novinky – řada 6 a 7

Nový design, inovace, nejmodernější technologie a prvotřídní komfort, to vše firma Deutz-Fahr vtiskla do nové generace traktorů 6 a 7. Nová řada 6 představuje 12 modelů o výkonu od 156 do 226 koní, jež jsou připraveny plnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Modely jsou dostupné se třemi verzemi převodovky – manuální převodovkou Powershift a novou, plně automatickou převodovkou RCshift a plynulou převodovkou TTV. Nová řada 7 byla zkonstruována pro velké zemědělské podniky a sestává ze dvou modelů o výkonu od 226 do 246 koní. Obě představené řady disponují komfortní kabinou MaxiVision druhé generace, která poskytuje pro uživatele příjemné pracovní prostředí se špičkovým výhledem. Kabiny jsou vybaveny novým přístrojovým panelem s pětipalcovým displejem InfoCenterPro, výkonnější klimatizací a výrazně nižšími hodnotami hluku a vibrací. Pro jejich minimalizaci byla kabina zcela oddělena od motorového prostoru. Nejmodernější německé technologie se prolnuly do motoru Deutz 6,1 splňujícího normu Tier 4 Final, který vyniká až o 5 % větší úsporou paliva a AdBlue. Díky těmto a dalším inovacím jsou tyto řady svému uživateli šité přímo na míru a schopny efektivně vykonávat jakoukoliv činnost.

Active-Drive – revoluce v oblasti speciálních traktorů

Speciální traktory Deutz-Fahr Agroplus S a V vynikají svou obratností, funkčností, jednoduchostí, praktičností, stabilitou a Hi-Tech výbavou. Nové, aktivní a nezávislé odpružení předních kol poskytuje uživateli tu nejvyšší možnou míru komfortu. Patentované nezávislé zavěšení předních kol pomocí dvojitých příčných ramen s integrovaným odpružením každého kola samostatně pomocí dvojčinné pístnice spolu s elektronickou regulací zajišťuje odpružení každého kola samostatně. Součástí systému je i chytrý diferenciál DTC schopný reagovat na ztrátu trakce zcela proporcionálně, který dělá z obou technických celků unikátní propojený systém. Systém nezávislého odpružení je dnes již dobře známý ze světa velkých výkonných traktorů. V oblasti kompaktních speciálů je použit poprvé, ačkoliv právě zde má daleko více přínosů. Geometrie speciálně odpružené přední nápravy s nezávisle zavěšenými koly zvyšuje výkon a komfort za všech podmínek, podstatně zmenšuje otřesy, vibrace a díky velkému úhlu natočení kol přináší neuvěřitelnou obratnost. Elektronické ovládání s inovativním řídicím softwarem, kterým tyto modely disponují, navíc poskytuje systém automatického vyrovnávání, čímž dále zlepšuje stabilitu, trakci a bezpečnost i v těžkém terénu a na svazích.

Otevření nového moderního traktorového závodu

Během měsíce května proběhne v německém Lauingenu ofi ciální otevření a představení nového traktorového závodu spolu s novým zákaznickým centrem – Deutz-Fahr Arénou. Na zastřešené ploše 40 000 m2 budou němečtí specialisté revolučním způsobem využívat ty nejmodernější technologie včetně povrchové úpravy laku a také hydraulického, elektrického a elektronického testování. Celkově se v novém závodě může vyrábět až 8000 traktorů ročně. Investice v hodnotě 90 milionů eur umožní nárůst celkové rozlohy továrny až na 340 000 m2 plochy. Značné investice do vývoje či aplikace inteligentní německé technologie dělá z techniky Deutz-Fahr multifunkční a vysoce produktivní stroje. A že tyto traktory patří mezi nejprodávanější v Evropě, dokazuje i právě nově postavený výrobní závod spolu s Deutz-Fahr Arénou.

Bc. Pavla Vaňková, Garnea, a. s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *