07.02.2017 | 10:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Krátký příběh tradiční značky

Koncem roku 2013 se společnost P & L Biskupce stala autorizovaným dealerem automobilů Tatra nasazovaných do zemědělské prvovýroby. V roce 2014 je poprvé představila na veletrhu Techagro, následovaly akce TATRA AGROTOUR 2014 a první prodané stroje. Příběh tradiční české značky pokračoval i v následujících dvou letech, o čemž svědčí více než padesát vozů Tatra dodaných biskupickou společností do roku 2016 našim zemědělcům. Další kapitolu tohoto krátkého příběhu napsala společnost P & L 3. února 2017, kdy na svém středisku ve Velkém Meziříčí otevřela nový servis Tatra.

Slavnostní akce se zúčastnila nejen řada majitelů traktorů Tatra, ale také mnoho potenciálních zákazníků, kteří se během dne zajímali o zkušenosti z provozu. Nové servisní zázemí Tatra je podle Petra Neumana, produktového manažera firmy P & L Biskupice, dokonale vybavené jak po stránce technické, tak i personální. Právě na servis, kterým se v biskupické společnosti zabývá více než 70 pracovníků z celkových asi 160, klade firma od samého začátku velký důraz.

„Naše rozhodnutí zařadit do své nabídky tradiční a velmi kvalitní českou značku Tatra vzešlo z přesvědčení o možnostech úspor a zvýšení efektivity, které Tatra s novým vozem do zemědělství přináší,“ řekl týdeníku zemědělec ředitel společnosti P & L Biskupce Ing. Luboš Pelánek. „Reprezentovat Tatru je i otázkou hrdosti a vyjádřením zodpovědného postoje naší společnosti k českému zemědělství a českým výrobkům. Zodpovědný přístup se ale bez kvalitního servisu a zázemí neobejde. Proto jsme zrekonstruovali tuto halu včetně myčky a příslušenství. Chceme našim zákazníkům, kteří nám dali důvěru a pořídili si traktory Tatra, tuto důvěru oplatit. Prostřednictvím silného a kvalitního servisního zázemí jim ušetříme čas, což je v současnosti nejcennější deviza, a peníze. Aby vozy Tatra spolehlivě fungovaly a jejich uživatelé byli s nimi spokojeni je pro nás tou nejvyšší prioritou.“

*

Celou reportáž naleznete v Zemědělci č. 9.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down