Krmné vozy s velmi dobrou pověstí

Široký sortiment závěsné techniky Kuhn na sklizeň pícnin, zpracování půdy a setí či výživu a ochranu rostlin, kterou českým zemědělcům dodává společnost KUHN CENTER CZ, doplňují moderní stroje do živočišné výroby. Jak pro krmné vozy, tak i rozdružovače balíků jsou příznačné vysoká technická vyspělost, spolehlivost, robustnost a dlouhá životnost. Tedy vlastnosti, jimiž se pyšní veškerá závěsná technika Kuhn.

V celé západní Evropě, ale také na americkém trhu mají velice dobrou pověst krmné vozy Kuhn o objemu 4 až 45 m3. Široký sortiment této techniky obohatil v loňském roce nový kombinovaný krmný vůz Profile Plus, který je zároveň vybavený metačem pro zastýlání slámy.

„Kuhn jako jeden z mála výrobců krmných vozů vyrábí i rozdružovače balíků, a tak mohl obě technologie spojit v jeden víceúčelový stroj Profile Plus, který skutečně funguje tak, jak zemědělci požadují,“ řekl týdeníku Zemědělec Tomáš Vomela, produktový manažer společnosti KUHN CENTER CZ. „Tato vysoce sofistikovaná koncepce potírá předsudek, že univerzální stroje nedosahují kvality speciálů. Naopak, dva speciální stroje Kuhn v jednom naplňují základní filozofii – jeden traktor, jedna obsluha a jeden stroj určený ke krmení i zastýlání. Krmný míchací vůz Kuhn Profile Plus je určen širokému spektru zemědělců, kteří u něj ocení univerzálnost, vysokou spolehlivost a kompaktnost, takže je vhodný i do malých stájí.“*

Více o krmných vozech Kuhn naleznete v Zemědělci č. 35.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *