30.08.2017 | 10:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Kvalita na kolech jezdí i u nás

Důležitou součástí sortimentu společnosti PEKASS je dopravní technika Krampe. Nároky zemědělců na výkon dopravních linek při sklizni rostlinné produkce jsou čím dál větší a těmto požadavkům jde firma KRAMPE naproti již více než dvacet let. Není proto divu, že se ve svém oboru drží na úplné špičce. Produkce německé společnosti „stojí na více nohách“, největší zastoupení má technika pro zemědělské podniky všech velikostí různého zaměření a firmy poskytující služby.

Firma KRAMPE sídlící v německém Coesfeldu vyznává od samého začátku svého působení v oblasti dopravní techniky motto „kvalita na kolech“. Její síla spočívá v tom, že využívá nejnovější poznatky z vlastního vývoje a připomínky svých zákazníků a tyto impulzy okamžitě uvádí v realitu tak, aby uspokojila požadavky zemědělců v co neširší možné míře. K dalším významným aspektům patří vysoká kvalita použitých materiálů a jejich přesné zpracování, což má výrazný vliv na celkovou robustnost a zároveň funkčnost celé konstrukce. Není proto divu, že vozům Krampe důvěřují farmáři v celé Evropě.
„Výrobní program firmy KRAMPE je rozdělen do několika hlavních směrů lišících se hlavně účelem používání,“ říká Ing. Michal Sechter, produktový manažer společnosti PEKASS. „Jednoduše řečeno, každý, kdo potřebuje pomocí traktoru převážet velké množství materiálu na větší či menší vzdálenosti, má možnost vybrat si z našeho širokého sortimentu.“

*

Celou reportáž naleznete v Zemědělci č. 35.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down