15.11.2021 | 08:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Kvalitně pracující shrnovače

Nové modely jednorotorových shrnovačů Swadro S 380, Swadro S 420 a Swadro S 460 firmy Krone se pyšní řadou originálních technických řešení s cílem docílit čistoty sklízené píce.

Díky pohyblivému spodnímu připojení shrnovač neustále příkladně kopíruje pozemek ve všech směrech. Rám nových shrnovačů není ovlivněn pouze optickými aspekty. Zaoblený tvar v horní části zajišťuje optimální rozložení sil při zvedání a spouštění a garantuje velmi dlouhou životnost.

Dalším plusovým bodem je praktický samočistící efekt.

Pohyblivé spojení mezi hlavním rámem a připojovacím rámem, řešené pomocí kulového kloubu a kladky pohybující se v podélné díře, zajišťuje Krone Jet-Efekt a zabraňuje zarývání prstů do půdy při zvedání a spouštění shrnovače. Stejně tak praktické je automatické centrování shrnovače do středové polohy při zvednutí.

Náběhové řízení s vyrovnávacím rámem umožňuje hladké a bezpečné následování stroje za traktorem. Současně umožňuje čistou práci ve stísněných prostorách jako jsou rohy polí a otáčení na souvrati (úhel natočení až 20 stupňů). V základní výbavě jsou shrnovače osazeny mechanickými tlumicími vzpěrami. Na přání jsou k dispozici i hydraulické, např. při nasazení shrnovače v extrémních podmínkách.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down