30.06.2019 | 04:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Kvalitní náhradní díly na poli v Nabočanech

Společnost T-Agro není na trhu žádným nováčkem. Její existence trvá již dvě desetiletí a řadí se mezi významné hráče na poli s náhradními díly. Svým zákazníkům nabízí široké portfolio originálních dílů a sortiment prověřených alternativních opotřebitelných dílů.

Na akci Naše pole v Nabočanech měla ryze česká společnost T – Agro postavený zelený stánek, kde se mohli zájemci dozvědět o prodejním portfoliu něco víc. T-Agro má v České republice síť šesti středisek, na kterých pracuje 46 zaměstnanců a dále spolupracuje s řadou obchodních partnerů.

Nejen prodej, ale i poradenství

Společnost má jeden centrální sklad a také každé středisko má vlastní sklad náhradních dílů. U společností prodávajících náhradní díly je jedním z cenných faktorů rychlost, s jakou dokážou objednaný náhradní díl dopravit k zákazníkovi, T-Agro to umí velmi rychle, protože má dobře řešenou logistiku a během žní je firma dokonce některé díly schopna dodat i v řádu hodin. Trendem je navíc nárůst skladových položek i zásob.

Druhou důležitou vlastností firem prodávající náhradní díly, je objednávací systém, ve kterém se zákazník dobře vyzná. Společnost T-Agro nabízí e-shop, nebo spíše vyhledávací platformu, kde je možné on-line náhradní díl vybrat a objednat. A právě na e-shop se společnost T-Agro poslední dobou zaměřila a v mnohém ho vylepšila. Nejenže se rozrostl počet položek, ale zrychlilo se též vyhledávání. Pro registrované obchodní partnery přibyly také vyhledávací parametry.

Třetí důležitou věcí je pomoc s výběrem. Pokud si zákazník není jistý, jaký díl objednat, je dobré mít se s kým poradit. U společnost T-Agro se v takovém případě stačí obrátit na nejbližší středisko a nechat si poradit zkušeným prodejcem, který kromě svých zkušeností má k ruce již zmiňovanou vyhledávací platformu v rozšířené verzi propojenou s informačním systémem a snadno tak odpovídající produkt najde.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down