20.02.2024 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Kypřič Horsch Cruiser 9 XL s novými slupicemi FlexGrip

Radličkový kypřič Horsch Cruiser je specialista na mělké a středně hluboké zpracování půdy. Je ideální pro zpracování strniště s optimálním rozdělením slámy po sklizni. Portfolio Cruiser XL je nyní rozšířeno o pracovní záběr devíti metrů.

Nová slupice FlexGrip modelu Cruiser 9 XL je předepnutá s uvolňovací silou 180 kg, což zaručuje přesné udržení pracovní hloubky i v těch nejnáročnějších podmínkách. Výsledkem je přesné držení hloubky a ideální promíchání organického materiálu. Až devět opěrných kol vpředu umožňuje ideální kopírování terénu a zaručuje optimální vedení hloubky.

Vynikající promísení

Cruiser díky svým šesti řadám radliček a dlouhé konstrukci výborně míchá a rozděluje, a je tak předurčen pro podmítku strniště i přípravu půdy pro setí v maximální pracovní hloubce 15 cm. Rozteč radliček 17 cm zajišťuje optimální míchací poměr a dokonalé drobení půdy.

Díky rozsáhlé nabídce pěchů lze najít ten správný pěch pro všechny požadavky a typy půdy. Tím je zajištěné optimální dodržení hloubky a ideální zpětné utužení. Výběrem vhodného pěchu je zaručena perfektní kvalita práce za mokra i za sucha.

Čtyři varianty radliček

Kypřič lze vybavit všemi čtyřmi různými variantami radliček, a je tak připraven k použití v každém ročním období. Na výběr jsou radličky o šířce 5 cm, 8 cm a 10 cm s tvrdokovovou vrstvou nebo bez ní. Nové radličkové křídlo o šířce 24 cm zaručuje celoplošný řez. Tyto křídla jsou rovněž k dispozici s tvrdokovovou vrstvou nebo bez ní.

Důmyslná kinematika podvozku zajišťuje jak vysokou světlou výšku při zvednutí, tak bezpečné vyklopení pneumatik mimo pracovní prostor ve spuštěné poloze. Poloha podvozku byla zvolena tak, aby byla zajištěna dobrá manévrovatelnost v terénu a vysoká úroveň jízdního komfortu na silnici. Pro optimální využití tažné síly a její přenesení na půdu je Cruiser XL vybaven plně integrovaným trakčním posilovačem, který při práci trvale přenáší 1200 kg na zadní nápravu traktoru. Aktivuje se jednoduše aktivací řídicí jednotky pro zvedání a spouštění – bez dalších řídicích jednotek nebo pístnic.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down