09.04.2022 | 08:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový kompaktní rypadlonakladač

New Holland je také výrobcem stavebních strojů. Nyní si doplňuje sortiment o nový rypadlonakladač B75D, což je nejmenší model s kompaktními rozměry.

Traktorbagry jsou efektivním nástrojem na mnoha stavbách pro širokou škálu operací. Poskytují požadovaný výkon a přesnost. Nový B75D je cenově příznivé řešení od New Holland Construction, prezentované vůbec poprvé na veletrhu 2021 GIE+EXPO in Louisville v americkém státě Kentucky.

„Navíc k ekonomicky přijatelné ceně je u rypadlonakladače B75D výhodou i celá řada nových řešení pro nejrůznější činnosti,“ říká Ryan Anderson, marketingový manager pro stavební techniku New Holland Severní Amerika. „Patří k nim velká zvedací kapacita, komfortní prostředí pro strojníka, mimořádná hloubka, v níž může podkop pracovat. Tím je zvýšena produktivita práce v široké škále prací. Nový B75D je připraven plnit své úkoly všude tam, kde je zapotřebí menší stroj, ale s dostatečným výkonem.“

Rypadlonakladač je poháněn efektivním motorem FPT se zdvihovým objemem 3,4 l. Dieselový oxidační katalyzátor DOC se stará o splnění emisní normy Tier 4 final. Tím, že není třeba doplňovat kapalinu AdBlue či řešit výměnu filtru pevných částic, se zjednodušuje údržba stroje.

Jistotu ovládání traktorbagru při jakékoli práci i v náročném terénu strojníkovi poskytuje standardně montovaný pohon všech kol a mechanická převodovka se čtyřmi rychlostními stupni vpřed a čtyřmi vzad.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down