05.07.2023 | 07:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Lehký, komfortní a silný – takový je nový nosič

Uvedením modelu Raptor 200 na trh rozšiřuje Prinoth produktové portfolio společnosti o další nosič. Nový stroj zaujme svým kompaktním a robustním designem i prostornou a pohodlnou kabinou.

S výkonným motorem CAT C4.4 je Raptor 200 stejně doma na strmých svazích jako na měkkém povrchu. S výkonem 190 k a extrémně nízkou vlastní hmotností méně než 9,2 tuny přesvědčí optimálním a jedinečným poměrem výkonu k hmotnosti. V kombinaci s osvědčenou frézou Prinoth M450s je kompaktní nosič první volbou pro lesnické práce, údržbu tras a každodenní mulčovací práce. Nízká hmotnost Raptoru 200 umožňuje snadnou a flexibilní přepravu do oblasti nasazení.

Klimatizovaná, ergonomická kabina splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy (certifikovaná ochrana proti převrácení a ochrana proti padajícím předmětům) a má vyhřívané sedadlo řidiče a nezávislé topení (volitelné). To umožňuje příjemnou a dlouhodobou práci při všech teplotách.

Raptor 200 je vybaven chladicím systémem "heavy-duty" pro náročné aplikace ve všech klimatických oblastech. Dva samostatné radiátory pracují podle potřeby chlazení provozních kapalin a šetří palivo. Standardní výbava zahrnuje reverzibilní ventilátory pro samočištění chladičů.

Díky přehledným ovládacím a monitorovacím prvkům má řidič vždy přehled o všech funkcích a parametrech. Přehledný terminál poskytuje rozsáhlé informace a podporuje diagnostiku poruch stroje a motoru.

Raptor 200 je kompaktní, lehké vozidlo. Bezpečnost, spolehlivost a výkon jsou jeho charakteristickými znaky.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down