07.07.2023 | 09:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Lehký traktor s velkým výkonem

Celostátní výstava Naše pole se každoročně koná na pozemcích zemědělského podniku Oseva Agri Chrudim, který patří pod křídla akciové společnosti Cerea se sídlem v Pardubicích. Na „domácím hřišti“ představila Cerea celý okruh svojí činnosti, od nákupu zemědělských komodit až po prodej osiv té nejvyšší kvality, krmiv, agrochemických přípravků či zemědělské techniky.

Filozofií společnosti Cerea je schopnost zabezpečit vše, co zemědělci potřebují. Spolu s dceřinými podniky se řadí mezi velké firmy nejen z hlediska dosahovaného obratu, počtem zaměstnanců, ale i rozsáhlou sítí více než tří desítek středisek. I proto je dlouhodobým, stabilním a spolehlivým partnerem přibližně dvou tisíc obchodních partnerů, od nejmenších farmářů po velké zemědělské podniky. Cerea dokáže uspokojit poptávku svých zákazníků nejen ve východočeském regionu, ale také na Vysočině či v Libereckém kraji.

V Nabočanech představila Cerea nejnovější traktor Case IH z modelové řady Puma, a to nejsilnější model 260 AFS CONNECT se jmenovitým výkonem 260 k, s maximálním výkonem 280 k a s navýšením až 302 koní. Tento výrazně lehký traktor s velikým výkonem motoru je vybaven inovovanou a zároveň zesílenou plynulou převodovkou CVXDrive, která je z provozního hlediska mnohem jednodušší, přitom si zachovává klíčové parametry.

„U nového traktoru ocení uživatelé nejen větší výkon, ale i novou komfortní kabinu a nové hydraulické odpružení AVS,“ řekl týdeníku Zemědělec Ing. Pavel Hudínek, obchodní zástupce ze střediska Cerea Havlíčkův Brod. „K vysokému komfortu přispívá i nové ovládání pomocí barevného velkého dotykového monitoru AFS Connect, ergonomická loketní opěrka MultiController s řadou tlačítek pro různé funkce traktoru, pohyblivý ergonomický volant, dálkové odemykání kabiny, startování bez klíčku tlačítkem, několik USB zásuvek a zásuvku na 240 Voltů.“

Více se o nové Pumě dočtete v Zemědělci č. 28.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down