Lepší kvalita služeb v novém sídle

V letošním roce slaví značka Zetor 70. narozeniny. O nezapomenutelný dárek k tomuto významnému jubileu se postaral zástupce značky Zetor v Polsku, když v polovině srpna otevřel nové sídlo společnosti. Všem svým zákazníkům, partnerům a zaměstnancům nadělil vyšší kvalitu a komfort poskytovaných služeb a v neposlední řadě také vytvořil reprezentativní a důstojné zázemí červeným traktorům Zetor.

Zetor a polský Kalisz k sobě neodmyslitelně patří po celou historii značky v Polsku, a tak to zůstalo i nyní. Nové sídlo se přestěhovalo jen do výhodnější lokality, která se nachází v blízkosti hlavních tahů na Vratislav a Poznaň a také poblíž místa plánovaného obchvatu města. Tímto umístěním se mohou zákazníci a partneři snadněji dostat do centrály společnosti. „Naší hlavní motivací při rozhodnutí o výstavě sídla bylo zvýšit kvalitu a komfort nabízených služeb. Prezentace strojů, možnost jejich okamžitého testování při práci, servisní zázemí, sklad náhradních dílů, sklad traktorů, ale i výstavní prostor na jednom místě nám umožňuje věnovat se zákazníkům a partnerům na sto procent. Můžeme jim představit značku Zetor ze všech úhlů a přesně tak, jak si přejí,“ uvádí Arkadiusz Fulek, ředitel ZETOR POLSKA Sp. z o. o.

Na ploše o rozloze tři hektary se nachází nejenom místo pro uskladnění nových traktorů, ale i výstavní prostor, kde se návštěvníci mohou seznámit s historií značky a se současnými i historickými traktory. Dále je k dispozici venkovní dráha a místo pro testování a vyzkoušení si konkrétních strojů. Kancelářské prostory nabízejí několik zasedacích a jednacích místností a v neposlední řadě je zde servisní zázemí a sklad náhradních dílů. Součástí je i prodejna náhradních dílů, reklamních předmětů a dalších drobných věcí z portfolia značky Zetor. Návštěvníci a zaměstnanci společnosti mohou pohodlně parkovat před budovou, kde je zřízeno dostatek parkovacích míst.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *